Poczta Polska Spółka Akcyjna

 Poczta Polska S.A.

 poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

 Pracownik sortowni przesyłek

umowa zlecenie

Miejsce pracy: Lisi Ogon (pow. bydgoski)
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

ul. Pocztowa 12

U nas zyskasz:

  • praca w oparciu o umowę zlecenie na wrzesień - grudzień 2021 roku,
  • stawka godzinowa 19 zł brutto,
  • zadania realizowane będą od poniedziałku do soboty, w oparciu o indywidualny grafik, w godzinach popołudniowych i nocnych.

Wymagania

 Skontaktuj się z nami, jeśli:

  • jesteś osobą sprawną fizycznie i nie posiadasz przeciwwskazań do dźwigania
    i pracy w nocy,
  • jesteś osobą rzetelną, dokładną, sumienną,
  • chętnie się uczysz - nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy

Na Twój dzień pracy będzie się składać:

  • sortowanie paczek pocztowych,
  • rozładunek, załadunek samochodów pocztowych,
  • opracowywanie przesyłek pocztowych,
  • obsługa skanera - wprowadzanie danych do systemu.

Czekamy na Twoje CV!

Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut.