Doradca Sportowy Działu Turystyka: Gdańsk Kartuska

Kochasz sport? Lubisz górskie, wyprawy, a może leśne wędrówki? Nie znasz słowa „nuda” i szukasz nowych możliwości? Marzysz o tym, aby zarażać innych swoją pasją?

Jeśli odpowiedziałeś choćby na jedno z powyższych pytań twierdząco, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do nas – czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy, zgrany zespół i znakomita atmosfera. Wraz ze swoją ekipą stworzysz projekt biznesowy w oparciu o politykę handlową firmy.

 

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Rozbudowane możliwości rozwoju zawodowego – zostanie liderem sportu, szkoleniowcem, koordynatorem projektu, kierownikiem zmiany
  • Szereg profesjonalnych szkoleń kształtujących umiejętności twarde oraz miękkie
  • Wspólne uprawianie sportu i treningi
  • Wyjątkową atmosferę pracy, którą tworzy ekipa pasjonatów sportu, takich jak Ty!

Czego oczekujemy?

  • Sportowej zajawki i pasji
  • Inicjatywy i realizacji własnych pomysłów
  • Umiejętności pracy w zespole i zaangażowania
  • Otwartości interpersonalnej i komunikatywności w pracy z klientem

 

Jako doradca sportowy będziesz mieć realny wpływ na rozwój dyscypliny sportu, która jest Twoją pasją, poprzez tworzenie społeczności lokalnych wśród naszych Użytkowników. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów. Czy jest to duża odpowiedzialność? Zdecydowanie tak, jednak pamiętaj, że w Decathlon pozwalamy popełniać błędy, ponieważ nie ma lepszego sposobu nauki!

bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.