Senior Graphic Designer and Team Leader
Miejsce pracy:

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie projektów graficznych wyrażających pozycjonowanie i charakter marek;
  • współpraca z klientami w zakresie prac graficznych pod kampanie reklamowe;
  • dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów graficznych;
  • zarządzaniem pracami zespołu graficznego;
  • ustalanie planu prac zespołu i dbałość o terminowość wykonywanych zadań;
  • realizacja budżetu dla dedykowanych aktywności.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte przekładami zrealizowanych działań;
  • Wysokie poczucie estetyki z zakresie materiałów foto i video;
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych z pakietu adobe, photoshop;
  • dokładność i dobra organizacja pracy;
  • dobre planowanie i organizacja pracy.

W zamian oferujemy:

  • pracę w zgranym, stabilnym zespole i wspierających przełożonych;
  • pracę w pełni zdalną już od pierwszego dnia;
  • dostęp do najnowszych technologii;
  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą Ścieżką kariery, w tym możliwość awansu na stanowiska menedżerskie;
  • pakiet medyczny LuxMed oraz kartę MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
  • brak nadgodzin i realny life & work balance;
  • rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring;
  • pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją.

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.