Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Mechanik

LOKALIZACJA

Tychy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba, odpowiedzialna będzie za zapewnienie ciągłości pracy nowopowstałego Magazynu Wysokiego Składowania poprzez dokonywanie usprawnień, przeglądów okresowych konserwacji i optymalizacji pracy w obszarze mechaniki, a także będzie zapobiegała awariom poprzez działania prewencyjne.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń technicznych
  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych
  • naprawa i serwisowanie układów mechanicznych, nadzór techniczny w czasie trwania produkcji
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • koordynacja pracy zgodnie z zaplanowanym harmonogramem
  • udział w modernizacji i instalacji nowych maszyn i linii technologicznych
  • wykonywanie przeglądów i remontów

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne: kierunek mechaniczny
  • masz doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy, ale  zachęcamy również osoby bez doświadczenia do aplikowania
  • umiesz dokonywać napraw urządzeń technicznych
  • posiadasz umiejętność spawania – preferowana metoda TIG (mile widziane)
  • rysunek techniczny nie ma przed Tobą tajemnic
  • cechuje Cię komunikatywność i zaangażowanie w działaniu
  • jesteś gotowy do pracy według harmonogramu

ZAPEWNIAMY:

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacji
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • benefity (Multi Sport, Lux Med, Smart Lunch i inne)
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj