Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Specjalista ds. administracji

LOKALIZACJA

Korsze

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne pracy w zakładzie produkcyjnym w Korszach.

Kluczowe zadania:

  • sprawna i bieżąca obsługa dokumentów biurowych i produkcyjnych;
  • przyjmowanie i realizacja wysyłek;
  • podejmowanie gości firmy i zarządzanie procesem ich obsługi;
  • współpraca z innymi działami firmy.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie;
  • znasz programy z pakietu Office (MS Word, MS Outlook, MS Power Point i MS Excel) nie mają przed Tobą tajemnic;
  • możesz pochwalić się  umiejętnością obsługi urządzeń biurowych;
  • masz łatwość w planowaniu pracy własnej i wykonywaniu kilku zadań równolegle;
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista;
  • w każde zadanie zaangażujesz na się 100%;
  • mile widziane doświadczenie w obszarze kadrowo-księgowym.

Zapewniamy:

  • pracę w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży;
  • szkolenie wstępne i możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilność zatrudnienia gwarantowana umową o pracę;
  • dobrowolną opiekę medyczną,  ubezpieczenie na życie, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci.
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj