Operator Wsparcia Procesu
Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Przygotowywanie obszaru produkcji do operacji procesowych.
  • Przyjmowanie, dystrybucja i zwracanie do Magazynu materiałów i surowców.
  • Naważanie substancji.
  • Przygotowywanie roztworów, buforów, pożywek hodowlanych.
  • Sprawdzanie i kalibracja sprzętu pomocniczego – pHmetrów, konduktometrów, wag i innych oraz kontrolą parametrów procesu.
  • Badanie integralności filtrów procesowych.
  • Praca zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) oraz z dokumentacją produkcyjną zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Dokumentacyjnej (GDP).

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie średnie lub techniczne, mile widziane kierunkowe - specjalizacja: szkoła średnia z zakresu biotechnologii, farmacji lub kierunków pokrewnych.
  • Doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, spożywczym w obszarze produkcji, oraz w systemie jakości będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie i znajomość zasad GMP będzie dodatkowym atutem.
  • Elastyczność na nowe zadania, komunikatywność, umiejętności pracy w zespole.
  • Dostępność do pracy zmianowej.

Oferujemy

  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
[email protected]