Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Kierownik Produkcji

LOKALIZACJA

Korsze

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • nadzór nad całym obszarem produkcyjnym;
  • terminowa realizacja planów produkcyjnych przy założonych wskaźnikach jakościowych i wydajnościowych;
  • zapewnienie zasobów niezbędnych do realizacji produkcji zgodnie z harmonogramem;
  • dbałość o przestrzeganie przepisów oraz zasad BHP, PPOŻ, HACCP oraz innych zasad i regulacji wewnętrznych i zewnętrznych;
  • budowanie zespołu podległych pracowników.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe;
  • masz doświadczenie w pracy w programie SAP;
  • jesteś liderem oraz lubisz zarządzać zespołem;
  • znasz MS Office,  (zwłaszcza MS Excel).

Zapewniamy:

  • możliwość pracy w zakładzie produkcji spożywczej;
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • dobrowolną opiekę medyczną,  ubezpieczenie na życie dla Ciebie, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci.
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj