ENDEGO świadczy usługi projektowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Naszym bezpośrednim klientem jest nie tylko VW AG, ale również system dostawców zlokalizowanych w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Polska. Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko:

Pracownik prototypowni - rezydentura
Miejsce pracy: Poysdorf

Opis stanowiska:

  • Produkcja wiązek elektrycznych (prototypowych) na podstawie przedstawionego rysunku wykonawczego
  • Przestrzeganie obowiązujących standardów
  • Współpraca z działem badań i rozwoju

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziana znajomość wiązek elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie budowy prototypów

Oferujemy:

  • Rezydentura w Poysdorf w Austrii
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Karta MultiSport
  • Dofinansowanie do zajęć językowych I sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy