Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Operator maszyn (praca na oczyszczalni)

LOKALIZACJA

Tymbark (pow. limanowski)

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • Obsługa oraz utrzymanie prawidłowej pracy urządzeń oczyszczalni ścieków
  • Nadzór nad procesem technologicznym
  • Bieżąca weryfikacja parametrów pracy oczyszczalni

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym
  • Predyspozycyjność do prac technicznych (mechanicznych, hydraulicznych - drobne naprawy)
  • Podstawowej obsługi komputera
  • Samodzielności

Zapewniamy:

  • pracę w firmie która jest liderem na rynku w swojej branży, w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku
  • dofinansowanie do karty Benefit System, opieki LuxMed
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • długą listę benefitów pozapłacowych, o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj