System Engineer
Miejsce pracy:

Twój zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i reagowanie na zdarzenia;
  • Planowanie rozwoju infrastruktury;
  • Wspieranie merytoryczne pracowników innych działów;
  • Dokumentowanie tworzonych rozwiązań.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość systemów Debian;
  • dobra znajomość protokołów TCP/IP, DNS, HTTP/S;
  • dobra znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (preferowane MySQL, PostgreSQL, MongoDB);
  • doświadczenie w pracy z Nginx, PHP-FPM i HAProxy;
  • znajomość rozwiązań Zabbix, PFSense;
  • znajomość ZFS.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Ansible i/lub Terraform;
  • znajomość OVH Cloud API;
  • doświadczenie w pracy w środowisku Amazon AWS.

To oferujemy:

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym;
  • pakiet medyczny LuxMed oraz kafeterię MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
  • pracę w zgranym, stabilnym zespole i wspierających przełożonych;
  • rozwój w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją oraz wizją rozwoju w przyszłości;
  • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą ścieżką kariery, w tym możliwość awansu.

W naszej organizacji System Engineer zapewnia dostępność i stabilność wewnętrznych systemów oraz rozwija naszą infrastrukturę, wybierając najlepiej dopasowane do nas rozwiązania. Ważnym aspektem w codziennej pracy jest automatyzacja codziennych i powtarzalnych zadań. Zapoznaj się z naszymi wymaganiami oraz tym co możemy Ci zaproponować, jeśli czujesz, że szukamy właśnie Ciebie – APLIKUJ!

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.