Senior Packaging Innovation & Development Specialist
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

Projektując i rozwijając opakowania produktów, które możesz znaleźć w naszych sklepach pamiętamy o tym, że jako organizacja jesteśmy odpowiedzialni za otaczające nas środowisko.

Przekłada się to na realne działania i inicjatywy:
• zamieniliśmy plastikowe wieka do kawy na wieka z celulozy
• zrezygnowaliśmy z foliowych reklamówek, które zostały zastąpione torbami papierowymi
• z uwagi na większą wartość transparentnego materiału dla recyklerów, zmieniliśmy czarne tacki w daniach gotowych na transparentne

Na tym nie poprzestajemy! Po 2025 roku osiągniemy pełną neutralność w obszarze plastiku, czyli odzyskamy i ponownie wykorzystamy 100% plastiku wprowadzonego przez nas na rynek.
Dołącz do naszego zespołu a będziemy wspólnie osiągnąć ten i inne ambitne cele.
U nas efekty swojej pracy będziesz mógł oglądać na półkach ponad 7 tysięcy sklepów w ciągu zaledwie kilku tygodni od samego pomysłu.

Twoje zadania:
• Projektowanie i wdrażanie nowych modeli opakowań szerokiej gamy produktów marek własnych
• Optymalizacja opakowań w raz z producentami z różnych gałęzi przemysłu
• Opracowywanie i nadzorowanie procesu wdrażania opakowań od strony technicznej i graficznej
• Udział we wzroście innowacyjności opakowań
• Definiowanie standardów opakowań wymaganych od producentów MW
• Ścisła współpraca z zespołem ds. ESG

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z rozwojem opakowań (minimum 2 lata)
  • Zrozumienie procesów i wyzwań obowiązujących we współczesnym biznesie
  • Otwartość na innowacje, szukanie nowych rozwiązań oraz myślenie strategiczne
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa opakowań,
  • Komunikatywny j. angielski
  • Poczucie estetyki, komunikatywność i otwartość na współprace,

Mile widziane

  • Doświadczenie w FMCG

To oferujemy

  • Rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Bezpośredni wpływ na to jak wyglądają produkty w naszych sklepach
  • Dynamiczne środowisko pracy i możliwość rozwoju w ramach projektów i innowacji
  • Premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj