Praktyki - Wsparcie Działu Aktywacji Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje zadania?

  • Koordynowanie realizacji comiesięcznej konferencji sprzedaży w formie live dla kilkuset pracowników działu sprzedaży polegającej na: koordynacji agendy spotkania, komunikacji z prowadzącymi i gośćmi videokonferencji, zebrania i przygotowania materiałów
  • Współpraca z zewnętrzną firmą, która odpowiada za jej realizację od strony technicznej i wizualnej
  • Montaż prostych filmów i grafik na potrzeby działu
  • Analizy biznesowe, sprzedażowe, promocyjne
  • Udział w przygotowaniu akcji promocyjnych dla Klientów Grupy Żywiec, np., loterie konsumenckie, promocje cenowe, gazetki promocyjne, etc.
  • Praca w systemach np. SAP : zakładanie promocji, składanie zamówień
  • Zdobycie doświadczenia i współpraca ze wszystkimi działami firmy, m.in., sprzedaż, marketing, zakupy, logistyka, PR

Czego oczekujemy?

  • Poszukujemy studentów/absolwentów kierunków biznesowych gotowych do podjęcia pracy na cały etat lub część etatu
  • Osób chętnie podejmujących własną inicjatywę, proaktywnych i poszukujących rozwiązań
  • Mile widziane zainteresowanie w kierunku montażu filmów czy też tworzenia materiałów graficznych
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Kandydatów, lubiących nowe wyzwania, które szybko się uczą i chętnie współpracują z różnorodnymi zespołami

Nasze benefity:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy
    program emerytalny
  • Szkolenia
    i działania rozwojowe
  • Program Moje Ż
  • Przyjazna atmosfera
    w kameralnym zespole

Jak wygląda nasza praca od zaplecza?

Administratorem danych osobowych jest Grupa Żywiec S.A. z siedzibą w Żywcu, ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Grupie Żywiec S.A. nadzoruje wyznaczony Oficer Bezpieczeństwa Danych Osobowych, z którym można skontaktować się poprzez wiadomość wysłaną na adres [email protected],

  1. Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu:
  1. przekazywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych innym spółkom Grupy Żywiec na podstawie:
  1. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  2. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  3. prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  4. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
    • Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w Kodeksie Pracy lub innych ustawach szczególnych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
    • politykę prywatności Grupy Kapitałowej Żywiec S.A. znajdziesz tutaj.

Klikając przycisk „wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z poniższą klauzulą.