Operator w Dziale Produkcji Piwa
Miejsce pracy: Żywiec

Jakie będą Twoje zadania?

  • Prowadzenie procesów na Dziale Produkcji Piwa zgodnie z wytyczonymi instrukcjami produkcyjnymi i specyfikacjami jakościowymi
  • Wsparcie w przygotowywaniu materiałów do produkcji
  • Monitorowanie i analiza jakości procesu technologicznego, półproduktu i produktu.
  • Nadzorowanie i optymalizowanie parametrów procesowych celem zapewnienia najwyższej jakości produktu przy optymalnym poziomie kosztów oraz zużycia mediów.
  • Wsparcie i prowadzenie projektów poprawczych w ramach TPM

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia średniego lub wyższego o kierunku technologii żywności lub pokrewnym
  • Znajomości podstaw pakietu MS Office
  • Dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności, umiejętności pracy w grupie
  • Gotowości do nauki i przestrzegania standardów produkcji FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa
  • Mile widziane uprawnienia SEP (grupa E1,E2)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym

Nasze benefity:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy
    program emerytalny
  • Szkolenia
    i działania rozwojowe
  • Program Moje Ż
  • Przyjazna atmosfera
    w kameralnym zespole

Jak wygląda nasza praca od zaplecza?

Administratorem danych osobowych jest Grupa Żywiec S.A. z siedzibą w Żywcu, ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Grupie Żywiec S.A. nadzoruje wyznaczony Oficer Bezpieczeństwa Danych Osobowych, z którym można skontaktować się poprzez wiadomość wysłaną na adres [email protected],

  1. Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu:
  1. przekazywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych innym spółkom Grupy Żywiec na podstawie:
  1. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  2. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  3. prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  4. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
    • Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w Kodeksie Pracy lub innych ustawach szczególnych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
    • politykę prywatności Grupy Kapitałowej Żywiec S.A. znajdziesz tutaj.

Klikając przycisk „wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z poniższą klauzulą.