Specjalista ds. Rozwoju Franczyzobiorców
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • operacyjne wsparcie (back office) Działu Rozwoju Franczyzy oraz Działu Rozwoju Franczyzobiorców
  • codzienne przygotowywanie zestawień oraz raportów w Excelu i Power Poincie dotyczących obszaru funkcjonowania działów
  • koordynowanie obiegu dokumentów i komunikacji formalnej w kontaktach między działowych
  • wsparcie administracyjno-organizacyjne w bieżących zadaniach Koordynatora Działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość Excel oraz Power Point (weryfikowana w trakcie rekrutacji)
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • analityczne myślenie i umiejętność wyciągania wniosków
  • sumienność, dokładność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj