Specjalista ds. Finansowych i Raportowania
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • ocena ryzyka współpracy z kandydatami na Franczyzobiorców
  • zarządzanie limitami kredytowymi dla sklepów
  • kontrola i analiza wybranych aspektów finansowych działalności Franczyzobiorców
  • współuczestnictwo w implementowaniu projektów i automatyzacji procesów
  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby działu i organizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego bądź pokrewnego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności programu MS Excel
  • znajomości języka SQL
  • umiejętność tworzenia raportów w Power BI
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
  • dążenia do rozwoju i poszerzania kompetencji

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • możliwość rozwoju ramach projektów i innowacji
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj