IT

Specjalista ds. Systemów IT (Dział Integracji Systemów IT)
Warszawa

Twoje zadania:

  • Rozwój systemu informatycznego (Dev):
    - wdrożenie FixedBroadband Bit Stream Access Gateway (FBB BSA GW)
    - modyfikacje FBB GW w celu dostosowania do nowych Partnerów i / lub zmieniających się procesów sprzedażowych Play
  • Utrzymanie systemu informatycznego (Ops):
    - rozwój systemu monitorowana FBB GW
    - obsługa zgłoszeń i naprawa błędów
  • Prowadzenie projektów podłączania kolejnego Partnera

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Masz przynajmniej roczne doświadczenie w rozwoju systemów IT: Java, WebService (REST, WS), SQL i PL/SQL, xml/json/xsd
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz samodzielność w działaniu są Twoimi mocnymi stronami
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz lub zadzwoń do mnie:

Monika Łydkowska

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny