Stażysta/ka w Zespole Wsparcia Franczyzobiorców
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

Jeśli chciałbyś/chciałabyś :

• mieć swój udział w zapewnieniu pierwszej linii wsparcia dla naszych Franczyzobiorców
• poznać obsługę zgłoszeń telefonicznych i w aplikacji Jira
• pomagać w rozwiązywaniu problemów i utrzymywaniu pozytywnych relacji z użytkownikami
• budować i aktualizować procedury związane z działaniem Zespołu

Nasze wymagania

  • Oczekujemy od Ciebie:
  • dyspozycyjności- minimum 30 h w tygodniu
  • posiadania statusu ucznia lub studenta (mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych kierunków związanych z IT)
  • zainteresowania obszarem IT i technologiami
  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów i zaangażowania
  • podejmowania własnej inicjatywy
  • komunikatywności i pozytywnego podejścia do pracy
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj