Młodszy kontroler finansowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków:

  • Generowanie danych z różnych systemów bazodanowych;
  • Kontrola spójności danych w systemach analityczno-księgowych;
  • Generowanie raportów na potrzeby Grupy;
  • Uczestnictwo w budżetowaniu i procesach kontroli budżetu;
  • Odpowiedzialność za poprawność danych w systemie.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenia wyższego z obszaru finansów, kontrolingu lub rachunkowości;
  • Dobrej znajomości Excela;
  • Chęci zdobywania wiedzy z zakresu kontrolingu i rachunkowości zarządczej;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • Zdolności analitycznego myślenia i logicznego wyciągania wniosków z danych;
  • Wiedzy z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej.

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • stałe godziny pracy z wolnymi weekendami;
  • brak nadgodzin i realny life & work balance;
  • pakiet medyczny LuxMed oraz kafeteria MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
  • zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;
  • Pracę w prestiżowej lokalizacji w centrum Bydgoszczy;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring.

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.