Asystent ds. Monitoringu Komorniczego
Miejsce pracy: cała Polska

Główne zadania

  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kancelariami komorniczymi – tzw. monitoring postępowania egzekucyjnego
  • pozyskiwanie informacji o podjętych czynnościach egzekucyjnych oraz o ich wyniku
  • rekomendowanie kancelariom działań możliwych do podjęcia
  • analiza danych systemowych oraz dokumentacji dot. wierzytelności w zakresie ich poprawności i kompletności
  • analiza korespondencji przychodzącej i wychodzącej dot. postępowania sądowego i egzekucyjnego

Wymagania

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • wnikliwość i asertywność
  • samodzielność w działaniu
  • szybkość w podejmowaniu decyzji
  • chęć rozwoju kompetencji poprzez naukę podstawowych zagadnień dot. postępowania sądowego i egzekucyjnego

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie i system premiowy, który realnie wpływa na wysokość Twoich zarobków
  • jasno określoną ścieżkę awansu
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowy urlop
  • system kafeteryjny
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.