Młodszy Kupiec
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w prowadzeniu kategorii zakupowych związanych z wyposażeniem sklepów (np. meble, chłodnictwo, gastronomia, wizualizacja, odzież)
  • wsparcie w prowadzeniu procesów zakupowych
  • bieżąca współpraca z kontrahentami
  • optymalizacja i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w ramach zarządzanych kategorii zakupowych
  • ciągła analiza rynku, bieżących trendów cenowych oraz prognozowanych zmian
  • analityka i raportowanie na potrzeby Zespołu Zakupów Sklepowych
  • ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi, w tym m.in. opiniowanie i weryfikacja specyfikacji technicznych
  • zarządzanie danymi podstawowymi w SAP (kontrakty, dostawcy, indeksy, warunki handlowe)
  • praca na platformie zakupowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • orientacja na stałą optymalizację kosztów i innowacyjne rozwiązania,
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z klientami wewnętrznymi oraz dostawcami,
  • umiejętność myślenia strategicznego oraz planowania (tworzenie analiz i wyciąganie trafnych wniosków)
  • znajomość zagadnień prawnych i ekonomicznych dot. analizy kosztów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • lokalizacja w samym sercu Poznania
  • dedykowany onboarding Akademii Żabka
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj