Młodszy Specjalista ds. Realizacji Wysyłki
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przebiegiem procesu konfekcjonowania,
  • wsparcie Koordynatora w kontroli i nadzorze nad prawidłowością tworzonej dokumentacji,
  • prowadzenie analizy jakości pracy grup konfekcjonujących,
  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie lub logistyce magazynowej,
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • dyspozycyjność (praca w godzinach 14-22; 22-6),
  • umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office (Qguar mile widziane),
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • chęć dojazdu do Centrum Logistycznego znajdującego się w Będzieszynie pod Pruszczem Gdańskim.

To oferujemy

  • krótki proces rekrutacyjny,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • brak okresu próbnego,
  • pracę w Centrum Logistycznym w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna, dodatek transportowy, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy),
  • transport do/i z pracy (z kierunku Gdańska przez Pruszcz Gdański oraz z Tczewa),
  • dobrą atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne.
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwość
    pracy zdalnej*
    (stanowiska administracyjne)
  • Elastyczny czas pracy* (stanowiska administracyjne)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj