Tester Manualny
Miejsce pracy: cała Polska

Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy.

BEST S.A. to jedna z czołowych polskich firm finansowych, od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Test Engineer

Miejsce pracy: cała Polska, praca zdalna

Główne zadania

  • testy funkcjonalne, niefunkcjonalne, regresyjne, modułowe, wydajnościowe
  • szacowanie pracochłonności i złożoności zadań
  • tworzenie scenariuszy testowych, skryptów do automatyzacji

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość narzędzi JIRA, XRay, Confluence – to nasza podstawa, sprawdzone miejsce do zgłaszania błędów, tworzenia scenariuszy testowych czy weryfikowania dokumentacji
  • dobra znajomość języka zapytań SQL i relacyjnych baz danych – świetnie, jeśli potrafisz testować manualnie, dla nas równie ważne jak sobie radzisz z przygotowaniem kilku zapytań z danymi do testów
  • dobra znajomość SoupUI/Postman
  • umiejętność pracy w zespole Scrum i rozumienie framework’a –  stawiamy na ludzi, którzy są komunikatywni, lubią pracę zespołową, z natury szukają miejsc do usprawnień oraz rozumieją, że podejście MVP nie kłóci się z jakością

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość przeglądarek i technologii internetowych (HTML, CSS, JavaScript)
  • certyfikat ISTQB
  • umiejętność przeprowadzenia testów bezpieczeństwa i wydajnościowych
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • możliwość nauki automatyzacji testów
  • pracę w zgranych zespołach Scrum
  • pracę z nowoczesnymi technologiami (React, JAVA) w organizacji zorientowanej na dzielenie się wiedzą
  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy całkowicie zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę

Sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ