DORADCA SPORTOWY - JOGA DECATHLON TARGÓWEK
Miejsce pracy: Warszawa

 

W Decathlon wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla Wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się czterema głównymi wartościami: witalnością, odpowiedzialnością, szczodrością i autentycznością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

 

BRZMI ZNAJOMO?

 

Kochasz sport. Joga nie ma przed Tobą tajemnic. Nigdy nie brakuje Ci „powera”, aby poradzić sobie z kolejną przygodą. Nie znasz słowa nuda i szukasz nowych możliwości, które sprawią Ci przyjemność. Widzisz jak inni w pracy robią rzeczy, które nie mają sensu i nic z tym nie robią.

Lubisz dzielić się swoją pasją sportową, dobrze się czujesz doradzając innym? Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje. 

Marzysz o tym, aby zarażać innych miłością do sportu, a wraz ze swoim zespołem upowszechniać ukochaną przez siebie dyscyplinę sportową.

 

TO O TOBIE? SUPER, BO DECATHLON TO WŁAŚNIE EKIPA TAKICH PASJONATÓW!

 

Jesteś gotów, aby dołączyć do Naszego zespołu. Czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy, zgrany zespół, którego będziesz członkiem. Wspólnie stworzycie projekt biznesowy w oparciu o politykę handlową firmy.

Pełniąc tę rolę będziesz mieć realny wpływ na rozwój dyscypliny sportu, którą się pasjonujesz oraz na zadowolenie i sportową satysfakcję naszych Klientów. Zadbasz o właściwe zarządzanie zapasem, ekspozycję i odpowiedni dobór produktów. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów.

Duża odpowiedzialność? Może tak, ale w Decathlon pozwalamy popełniać błędy, bo na błędach człowiek się uczy.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 
  • elastyczny grafik dopasowany do Twojej dyspozycyjności
  • przyjemną, sportową atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzania swoich kompetencji poprzez pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju oraz poszerzanie zakresu obowiązków
  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do sportu
  • imprezy sportowe oraz integracyjne

Nie zwlekaj, prześlij swoje CV właśnie do nas i napisz kilka słów o swojej sportowej pasji! :)

*Napisz nam jaki sport trenujesz, jakie masz ewentualne osiągnięcia i dlaczego chciałbyś/chciałabyś u nas pracować :)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.