DORADCA SPORTOWY - DECATHLON TARGÓWEK
Miejsce pracy: Warszawa

 

W Decathlon wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla Wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się czterema głównymi wartościami: witalnością, odpowiedzialnością, szczodrością i autentycznością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

 

BRZMI ZNAJOMO?

 

Kochasz sport. Twoja ulubiona dyscyplina sportowa nie ma przed Tobą tajemnic. Nigdy nie brakuje Ci „powera”, aby poradzić sobie z kolejną przygodą. Nie znasz słowa nuda i szukasz nowych możliwości, które sprawią Ci przyjemność. Widzisz jak inni w pracy robią rzeczy, które nie mają sensu i nic z tym nie robią.

Lubisz dzielić się swoją pasją sportową, dobrze się czujesz doradzając innym? Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje. 

Marzysz o tym, aby zarażać innych miłością do sportu, a wraz ze swoim zespołem upowszechniać ukochaną przez siebie dyscyplinę sportową.

 

TO O TOBIE? SUPER, BO DECATHLON TO WŁAŚNIE EKIPA TAKICH PASJONATÓW!

 

Jesteś gotów, aby dołączyć do Naszego zespołu. Czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy, zgrany zespół, którego będziesz członkiem. Wspólnie stworzycie projekt biznesowy w oparciu o politykę handlową firmy.

Pełniąc tę rolę będziesz mieć realny wpływ na rozwój dyscypliny sportu, którą się pasjonujesz oraz na zadowolenie i sportową satysfakcję naszych Klientów. Zadbasz o właściwe zarządzanie zapasem, ekspozycję i odpowiedni dobór produktów. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów.

Duża odpowiedzialność? Może tak, ale w Decathlon pozwalamy popełniać błędy, bo na błędach człowiek się uczy.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 
  • elastyczny grafik dopasowany do Twojej dyspozycyjności
  • przyjemną, sportową atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzania swoich kompetencji poprzez pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju oraz poszerzanie zakresu obowiązków
  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do sportu
  • imprezy sportowe oraz integracyjne

Nie zwlekaj, prześlij swoje CV właśnie do nas i napisz kilka słów o swojej sportowej pasji! :)

*Napisz nam jaki sport trenujesz, jakie masz ewentualne osiągnięcia i dlaczego chciałbyś/chciałabyś u nas pracować :)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.