Staż w Zespole Ochrony Środowiska
Miejsce pracy:
Poznań

Twój zakres obowiązków

Odpowiedzialność jest wpisana w DNA naszej firmy, a dbałość o ekologię to ważny filar jej rozwoju. Przekłada się to na realne działania i inicjatywy:
• otworzyliśmy naszpikowany innowacjami sklep zasilany w 100% zieloną energią
• wycofaliśmy z użycia plastikowe torby i wieczka do kubków
• stworzyliśmy markę wody OD NOWA, której opakowanie jest wykonane z materiału pochodzącego w całości z recyklingu
• zamontowaliśmy w naszych sklepach perlatory, pozwalające zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%.

Odbywając staż w naszym zespole będziesz współodpowiedzialny za kolejne jeszcze bardziej innowacyjne projekty!

Jeśli chcesz z nami przyczynić się do zmniejszania śladu węglowego, ograniczenia zużycia plastiku czy przeciwdziałania marnotrawieniu żywności, to koniecznie dołącz do Zespołu Ochrony Środowiska w Żabce!

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność 120h w miesiącu (30h w tygodniu)
  • status studenta/ki (preferowane kierunki: Ochrona Środowiska, Materiałoznawstwo, OZE i pokrewne)
  • zainteresowanie tematyką ekologii, zielonej energii, zmian klimatycznych, ZERO WASTE etc.
  • kreatywność i proaktywna postawa,
  • komunikatywność, otwartość na ludzi, wiedzę i nowe kompetencje,
  • wysoka kultura osobista,
  • chęć i umiejętność pracy w zespole,