Przedstawiciel ds. Ekspansji
Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

Jeśli chcesz być częścią największego projektu ekspansyjnego w Europie, korzystać w pracy z najnowocześniejszych technologii oraz samemu decydować o swoich działaniach – nie czekaj aplikuj!

Będziesz odpowiedzialny za:

• pozyskiwanie lokalizacji pod sklepy sieci Żabka i identyfikowanie ich potencjału handlowego (praca głównie w terenie)

• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podmiotami związanymi z rynkiem nieruchomości

• weryfikacja stanu prawnego nieruchomości

• tworzenie prezentacji dotyczących nowych lokalizacji

Nasze wymagania

  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • duże zaangażowanie i pro-aktywność
  • wysoka skuteczność w działaniu
  • dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pozyskiwaniu lokali handlowych
  • znajomość topografii miast

To oferujemy

  • pełne przeszkolenie do pracy – dowiesz się w jaki sposób pozyskiwać najlepsze lokalizacje na rynku
  • stałe wynagrodzenie miesięczne + atrakcyjna prowizja od pozyskanych obiektów
  • dostęp do najnowszych technologii operacyjnych i analitycznych
  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • współpracę z convenience nr1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • telefon służbowy
  • tablet/laptop
  • samochód służbowy z kartą paliwową
  • Aplikuj