CADM Automotive świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Tokarz / Operator tokarki
Miejsce pracy: Katowice

Od 01.10.2021 do 28.02/31.03.2022 praca będzie wykonywana z tymczasowej lokalizacji w Tychach. Docelowa lokalizacja po tym okresie to Katowice.

Opis stanowiska:

  • Budowa i tworzenie bezusterkowych prototypów komponentów
  • Produkcja poszczególnych części i elementów zgodnie z rysunkiem lub danymi technicznymi
  • Produkcja elementów/części toczonych do prototypów i części pierwszej serii, przy użyciu tokarek bez sterowania CNC, zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Prace montażowe przy tworzeniu prototypów
  • Profesjonalnie i poprawne przetwarzanie zamówień
  • Praca zgodna z ogólnymi normami budowlanymi
  • Współpraca z zespołami ds. rozwoju technicznego

Wymagania:

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat projektowania/tworzenia części tokarką bez sterowania CNC
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Doświadczenie w zakresie części toczonych na zamówienie (różne materiały)
  • Montaż części do prototypu z funkcją mechaniczną
  • Doświadczenie w prototypowaniu samochodowym
  • Testy spawalnicze (MIG/MAG/WIG)
  • Znajomość pakietu MS Office i systemów SAP
  • Umiejętność konstruktywnej współpracy

Oferujemy:

  • Dla kandydatów dostępnych przed 01.10.2021 planowane jest szkolenie w zakładzie w Tychach oraz w prototypowni w Niemczech
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Przyjazną atmosferę w pracy