CADM Automotive świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Szwaczka
Miejsce pracy: Katowice

Od 01.10.2021 do 28.02/31.03.2022 praca będzie wykonywana z tymczasowej lokalizacji w Tychach. Docelowa lokalizacja po tym okresie to Katowice.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie wykrojów z materiału zgodnie z rysunkiem lub za pomocą wykonanych przez siebie szablonów
  • Wykonywanie prac szwalniczych na tkaninach, materiałach, siatce, pasach i skórze z wykorzystaniem maszyn do szycia oraz innych urządzeń
  • Współpraca z działem badań i rozwoju w celu wypracowania optymalnych parametrów szycia dla produkcji seryjnej
  • Wszywanie materiałów (wkładek, lamówek, itp.) z użyciem przemysłowych maszyn do szycia (w tym ultradźwiękowych)
  • Technicznie poprawna realizacja zamówień na prototypy
  • Kontrola jakości wykonanego produktu

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub ukończony kurs
  • Doświadczenie w szyciu lub na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie zawodowe w pracy z ciężkimi materiałami, ze sztuczną i prawdziwą skórą
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Obsługa maszyn szwalniczych
  • Znajomośc języka angielskiego bądź niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Dla kandydatów dostępnych przed 01.10.2021 planowane jest szkolenie w zakładzie w Tychach oraz w prototypowni w Niemczech
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Karta MultiSport
  • Dofinansowanie do zajęć językowych i zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy