Specjalista ds. Raportowania
Miejsce pracy:
Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie raportów i prezentacji cyklicznych oraz ad hoc na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • analiza i synteza informacji w celu umożliwienia podejmowania trafnych decyzji biznesowych
  • współpraca z wieloma interesariuszami na różnych szczeblach struktury organizacyjnej w celu pozyskiwania informacji
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi i firmami doradczymi w celu realizowania potrzeb raportowych
  • pomoc w wypracowywaniu nowych i usprawnianiu istniejących rozwiązań w zakresie raportowania

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i syntetyzowaniem informacji, mile widziane w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • biegłej znajomości MS PowerPoint (warunek konieczny), dobrej znajomości MS Excel, MS Word, Adobe Acrobat
  • biegłej znajomości języka angielskiego (biznesowego – warunek konieczny) i finezji językowej zarówno w języku polskim, jak i angielskim
  • doskonałych zdolności komunikacyjnych i umiejętności selekcji informacji oraz syntetyzowania skomplikowanych konceptów w jasny przekaz
  • poczucia estetyki i dużej dbałości o detale
  • umiejętności zarządzania dynamicznego, zmieniającymi się priorytetami i dotrzymywania terminów
  • inicjatywy, samodzielności w działaniu i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
  • ustrukturyzowanego i pozytywnego podejścia

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie obsługi PowerBI