Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu Partnerskiego - Kraśnik, Nałęczów, Kazimierz Dolny
Miejsce pracy: Kraśnik, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Annopol, Bychawa

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wspieranie biznesu u podległych klientów poprzez rozwój i zwiększanie atrakcyjności kategorii piwnej
  • Realizacja założonego planu sprzedaży i celów jakościowych
  • Egzekucja ustaleń promocyjnych i handlowych
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta
  • Wprowadzanie nowości
  • Właściwa ekspozycja produktów i materiałów promocyjnych, zgodnie ze standardami firmy

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
    lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających warunków rynkowych
  • Nastawienia na cel i wysokiego zaangażowania
  • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż oraz umiejętności budowania relacji ze współpracownikami
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych, znajomości matematyki handlowej
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomości rynku lokalnego

Nasze benefity:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy
    program emerytalny
  • Szkolenia
    i działania rozwojowe
  • Program Moje Ż
  • Przyjazna atmosfera
    w kameralnym zespole

Jak wygląda nasza praca od zaplecza?

Administratorem danych osobowych jest Grupa Żywiec S.A. z siedzibą w Żywcu, ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Grupie Żywiec S.A. nadzoruje wyznaczony Oficer Bezpieczeństwa Danych Osobowych, z którym można skontaktować się poprzez wiadomość wysłaną na adres dane.osobowe@grupazywiec.pl,

  1. Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu:
  1. przekazywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych innym spółkom Grupy Żywiec na podstawie:
  1. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  2. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  3. prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  4. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
    • Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w Kodeksie Pracy lub innych ustawach szczególnych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
    • politykę prywatności Grupy Kapitałowej Żywiec S.A. znajdziesz tutaj.

Klikając przycisk „wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z poniższą klauzulą.