Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

LOKALIZACJA

Łowicz

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba, dołączy do Działu Utrzymania Ruchu i będzie wspierać Inżynierów Utrzymania Ruchu w zapewnieniu ciągłość produkcji w obszarze wyrobów gotowych i półfabrykatów.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • prowadzenie projektów w ramach utrzymania ruchu;
  • wsparcie Inżynierów Utrzymania Ruchu w realizacji przeglądów technicznych oraz remontów maszyn i urządzeń;
  • udział w analizie awarii oraz realizacji działań prewencyjnych;
  • uczestnictwo w opracowywaniu i wdrażaniu projektów inwestycyjnych i modernizacji maszyn;
  • wdrażanie procedur i narzędzi zgodnie z metodologią TPM, 5s, Kaizen, SMED;
  • współpraca z produkcją oraz innymi działami.

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka);
  • doświadczenie w pracy w Utrzymaniu Ruchu – atutem będzie doświadczenie w przemyśle spożywczym;
  • dobra znajomości zagadnień z obszaru mechaniki, budowy maszyn, automatyki obiektowej;
  • doświadczenie w pracy w środowisku Autocad;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • biegła obsługa komputera i dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1.

Zapewniamy:

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów, w tym Łowicz, Kotlin, Włocławek i Krakus
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu przetwórstwa owoców i warzyw
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie do posiłków, dobrowolną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci, parking dla rowerów
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj