FINANSE

Starszy Analityk Finansowy (Dział Kontrolingu OPEX CAPEX)
Warszawa

Twoje zadania:

  • Bieżąca kontrola finansowa oraz realizacja budżetu jednego z Pionów Operacyjnych spółki
  • Współpraca w ramach Pionu Finansów oraz z Pionami Operacyjnymi w procesie zamknięcia miesiąca oraz bieżącego wykorzystania budżetu
  • Udział w przygotowaniu biznesplanu, budżetu i okresowych prognoz finansowych grupy Play
  • Ocena projektów inwestycyjnych oraz przygotowywanie opinii na potrzeby Zarządu
  • Planowanie i modelowanie finansowe oraz operacyjne
  • Wdrażanie nowych narzędzi Business Intelligence do raportowania i planowania
  • Bieżące wsparcie w procesach kontrolingowych dla spółek z grupy Play

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz 3-4 letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Finansowego lub Kontrolera Finansowego w dużej organizacji
  • Znasz struktury RZiS, bilansu, rachunku przepływów pieniężnych i podstawowych zależności pomiędzy nimi
  • Masz praktyczną wiedzę z zakresu finansów przedsiębiorstw, kontroli kosztów i nakładów inwestycyjnych
  • Posiadasz umiejętność tworzenia oraz weryfikacji zaawansowanych modeli finansowych
  • Biegle znasz pakiet MS Office (w szczególności MS Excel i MS PowerPoint)
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim
  • Masz doświadczenie w pracy z hurtowniami danych, narzędziami BI oraz SAP (dodatkowy atut)
  • Jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę z ludźmi oraz nastawioną na współpracę
  • Dociekliwość i terminowość są Twoimi mocnymi stronami

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz lub zadzwoń do mnie:

Monika Łydkowska

monika.lydkowska@play.pl

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Brak dress code'u
  • Karta Multisport i bilety do kina
  • Telefon z usługami Play (m.in. nawigacja, Tidal, Legimi) + zniżki pracownicze dla bliskich
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Karty świąteczne