Partner ds. Adaptacji
Miejsce pracy:
Łódź, Pabianice, Sieradz, Kutno, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Radomsko, Skierniewice

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola całości procesu adaptacji powierzchni sklepów Żabka
  • koordynacja prac budowlano – adaptacyjnych i instalacyjnych
  • nadzorowanie i koordynowanie prac projektowych
  • kontrola jakości i fachowości wykonywanych prac budowlanych
  • koordynacja działań firm zewnętrznych współpracujących w procesie adaptacji lokali
  • utrzymywanie kontaktów z odpowiednimi urzędami, właścicielami nieruchomości i pośrednikami

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane budowlane)
  • doświadczenie w opracowywaniu i kontrolowaniu harmonogramów prac
  • budowlano- remontowych
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • gotowość do podróży służbowych - prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń (warunek konieczny)