Stanowisko: Doradca Sportowy w Decathlon Płock
Zacznij z nami jeśli

NA CO DZIEŃ BĘDZIESZ:

W Decathlon Płock czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy oraz zgrany zespół, z którym będziesz dzielić się pasją do sportu. Wdrażać swoje pomysły i uczyć się na błędach. Staniesz się doradcą naszych Użytkowników w doborze odpowiedniego sprzętu sportowego oraz zadbasz o jego zaopatrzenie i ekspozycję.

Martwisz się, że nie masz doświadczenia w handlu? Dla nas to nie problem! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet szkoleń, dzięki którym wszystkiego się nauczysz.

Zatem, jesteś gotowy/a, aby dołączyć do naszego zespołu?

Pamiętaj, aby w CV napisać JAKI SPORT UPRAWIASZ!

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w sklepie Decathlon Płock w ustalonym wspólnie terminie.

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. :) Dziękujemy. :)

Dołącz do nas

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.

 

www.blog.decathlon.pl