Trade Marketing Specialist
Miejsce pracy:
Poznań

Chciałbyś być częścią Zespołu, który poprzez swoje codzienne działania wpływa na wybory zakupowe Klientów Żabki?

Lubisz kiedy dużo się dzieje?

Trade Marketing to dla Ciebie nie tylko praca ale i pasja?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco sprawdź jakie zadania czekają na stanowisku Trade Marketing Specialist!

Twoje obowiązki:

• planowanie, koordynacja i weryfikacja trade planu,

• kompleksowy nadzór nad organizacją akcji marketingowych w ramach działu,

• analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji z zakresu akcji promocyjnych i aktywacji klientów,

• optymalizacja działań trade marketingowych w celu osiągnięcia kluczowych dla firmy celów biznesowych,

• stała współpraca i komunikacja z Zespołami Spółki w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość mechanik promocyjnych oraz stałe poszerzanie wiedzy z zakresu trade marketingu,
  • analityczny sposób myślenia,
  • holistyczne spojrzenie na realizowane akcje marketingowe,
  • kreatywność i innowacja przy realizacji projektów,
  • chęć oraz zapał do pracy w dynamicznym Zespole,
  • otwartość na rozwój i stałe poszerzanie kompetencji,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, World i Power Point)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z działem handlowym i sprzedaży