FIEGE TO PRACODAWCA DLA MNIE


Dzięki naszej pasji do tworzenia wartości dla naszych klientów, staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

FIEGE OFERUJE MI:

 • okazję do zdobycia cennego doświadczenia w organizacji o bogatym, międzynarodowym know-how
 • wspieranie mojego osobistego rozwoju
 • pracę w koleżeńskiej atmosferze, w zgranym zespole
 • bogaty pakiet benefitowy
 • bezpłatną prywatą opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie
Kierownik ds. Ochrony/Security Manager
Miejsce pracy: Ameryka (pow. olsztyński)

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. W gronie naszych klientów są m.in. Zalando, Pirelli, Opel, Nestle, LG, Sephora i Deichmann. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost, co pozytywnie wpływa na nasz rozwój, potrzebę kreowania nowych wartości, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. Na co dzień posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

ZADANIA:

 • sprawowanie nadzoru nad zapewnieniem ochrony dla Centrum Dystrybucyjnego oraz jej pracowników
 • podejmowanie działań mających na celu minimalizację ilości kradzieży/uszkodzeń produktów na terenie Centrum Dystrybucyjnego
 • kreowanie, rozwijanie i doskonalenie procesów zapewniających bezpieczeństwa na terenie CD
 • wdrażanie i egzekwowanie środków zapobiegawczych w celu zminimalizowania strat materialnych
 • współpraca z organami ścigania
 • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzanym obiektem
 • przestrzeganie przepisów i zasad BHP podczas pracy

PROFIL:

 • posiadasz wyższe wykształcenie
 • posiadasz min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z ochroną osób i mienia (mile widziane w firmach logistycznych/produkcyjnych)
 • posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem, zapobiegania stratom
 • posiadasz znajomość fizycznych systemów zabezpieczeń (kontrola dostępu, zarządzaniem identyfikatorami, CCTV, systemy alarmowe włamań itp.)
 • posiadasz doświadczenie przy współpracy z organami ścigania w zakresie prowadzenia dochodzeń
 • zawsze szukasz rozwiązań oraz jesteś dokładna/y i dotrzymujesz terminów
 • chcesz się rozwijać oraz tworzyć z nami fajne miejsce pracy
 • potrafisz bez problemu przygotować prezentację w PowerPoint, stworzyć dokument w Wordzie oraz przygotować podsumowanie w Excel
Zainteresowana? Zainteresowany?
Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zespół Rekrutacji Fiege E-com North sp. z o. o.

Centrum Dystrybucyjne Zalando Lounge

Ameryka 30, 11-015 Olsztynek

(woj. warmińsko - mazurskie)

e-mail: rekrutacja.ameryka@fiege.pl lub praca@ameryka30.pl

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege e-Com North Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15 B lok. 5, 02-212 Warszawa.

Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa, Fiege e-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa, Fiege e-Com North Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółki Grupy Fiege  Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@fiege.pl .

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 36 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Informujemy, że możemy przekazywać Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), m.in. do USA  W związku z przekazywaniem Twoich danych osobowych poza EOG zadbaliśmy o to, aby nasi dostawcy dawali gwarancje wysokiego stopnia ochrony danych osobowych. Gwarancje te wynikają w szczególności ze zobowiązania do stosowania standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisję UE lub uczestnictwa w programie „Tarcza Prywatności” (Privacy Shield), ustanowionym na mocy decyzji wykonawczej Komisji (UE) 2016/1250 z dnia 12 lipca 2016 r. w sprawie adekwatności ochrony zapewnianej przez Tarczę Prywatności UE-USA.

Masz prawo żądać od nas przekazania kopii odpowiednich zabezpieczeń (środków ochrony), jakie stosujemy w związku z przekazywaniem Twoich danych poza EOG, kierując swoje zapytanie: rekrutacja@fiege.pl.