Kierownik ds. Skarbu
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje obowiązki:

  • Aktywny udział w negocjacjach z kontrahentami oraz instytucjami finansowymi
  • Bieżąca obsługa umów kredytowych oraz innych umów finansowych
  • Prowadzenie nowych projektów realizowanych przez Dział Skarbu, Zarządzanie kapitałem pracującym
  • Zarządzanie ryzykiem stóp procentowych oraz FX
  • Kontakt z bankami oraz innymi instytucjami finansowymi
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz na potrzeby spółki
  • Opieka nad programami ubezpieczeniowymi
  • Optymalizacja obecnych procesów

Nasze wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie pracy w dziale Skarbu lub w banku
  • Zaawansowana znajomość zasad funkcjonowania rynków finansowych i instrumentów finansowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Samodzielność i kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość kredytów na wzorcu LMA
  • Umiejętność negocjacji