Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Operator technologiczny

LOKALIZACJA

Tychy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • Przygotowywanie produktu do rozlewu według wytycznych, organizacja i zarządzaniem tym procesem
  • Realizacja systemowych planów badań (kontrola surowców i wyrobu gotowego na zgodność ze specyfikacją)

  • Realizacja systemowych procedur i instrukcji

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (profil chemiczny lub technologia żywności)
  • posiadasz mile widziane doświadczenie  w laboratorium
  • lubisz pracować w zespole
  • jesteś gotowy do pracy w systemie  czterobrygadowym – dwu zmianowym 12 h

Zapewniamy:

  • możliwość pracy w dużym przedsiębiorstwie produkującym renomowane marki w kraju i za granicą
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie do posiłków, dobrowolną  opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, i wiele innych
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj