Praktyki Letnie w Dziale HR - Warzelnia Talentów
Miejsce pracy: Warszawa

Co oferujemy?

  • Płatne prakyki
  • Poznanie najważniejszych
    procesów kierujących działaniem
    firmy piwowarskiej
  • Wdrożenie i integracja
    z wspólnie innymi praktykantami
  • Szkolenia
    wewnętrzne
  • Możliwość przedłużenia
    współpracy na stałe

Kogo szukamy i czego oczekujemy?

  • Studenta III-V roku - kierunek studiów nie jest dla nas tak istotny, jak zainteresowanie tematyką HR
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Pierwszego doświadczenia w postaci praktyk lub aktywności w organizacjach studenckich
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Sprawności w posługiwaniu się systemami
  • Umiejętności atrakcyjnego i jasnego prezentowania informacji

Jakie będą Twoje zadania?

  • Będziesz koordynować projekt Praktyk Letnich - pomagać w przygotowywaniu programu wdrożeniowego dla praktykantów, organizować działania integracyjne, zapewniać dobrą komunikację w grupie
  • Weźmiesz udział w projekcie związanym z budowaniem zaangażowania i rozwoju kompetencji pracowników w browarach Grupy Żywiec
  • Wesprzesz HR Biznes Partnerów w przygotowaniu corocznego Badania Zaangażowania – praca z systemem, przygotowanie komunikacji
  • Przeanalizujesz komunikację tworzoną przez Dział HR, poszukasz dobrych praktyk rynkowych i zaproponujesz zmiany

Jak wygląda nasza praca od zaplecza?

Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.