Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Elektryk

LOKALIZACJA

Tymbark (pow. limanowski)

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • konserwacja sieci elektrycznych
  • naprawy bieżące elektryczne
  • prace instalacyjne

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie lub zawodowe w kierunku: elektryka lub elektronika
  • masz uprawnienia SEP (E1)
  • posiadasz książeczkę zdrowia (sanepid)
  • wykazujesz zaangażowanie i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  • jesteś uczciwy, dokładny, masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i cenisz sobie współpracę w zespole
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w ruchu ciągłym/pracy zmianowej i w weekendy

Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m. in. system premiowy, dodatki socjalne, itp.)
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia, gwarantowana umowa o pracę
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności (m. in. szkolenia specjalistyczne)
  • długą listę benefitów pozapłacowych o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj