Spółka Impel S.A., wchodząca w skład ogólnopolskiej Grupy Impel - lidera usług outsourcingowych, aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Inżynier procesów logistycznych
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

• Analiza, usprawnianie i projektowanie procesów biznesowych, związanych z szeroko rozumianą logistyką dostaw w ramach spółek Grupy Impel
• Poszukiwanie i aktywny udział w projektowaniu rozwiązań informatycznych wspierających realizację procesów biznesowych
• Współpraca z innymi działami firmy m.in dział operacyjny, zakupowy, IT, administracja
• Organizacja pracy zespołu projektowego
• Dbanie o dalsze doskonalenie procesów logistycznych wewnątrz organizacji
• Poszukiwanie nowych możliwości i narzędzi optymalizujących

Nasze wymagania:

• Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z procesami logistycznymi w firmach o rozproszonej strukturze
• Umiejętność projektowania procesów logistycznych - zarządzania zamówieniami, transportem i dostawami, ewidencji zdarzeń
• Wiedza na temat organizacji procesu składania i realizacji zamówień
• Znajomość metod optymalizacji rozwiązań w obszarze logistyki
• Znajomość nowoczesnych technik zarządzania logistycznego
• Znajomość systemów informatycznych, wspierających procesy logistyczne, w tym doświadczenie w pracy z systemem SAP lub systemach pokrewnych
• Znajomość zasad działania systemów magazynowych oraz umiejętność projektowania procesów z tym związanych
• Umiejętność pracy w złożonych środowiskach biznesowych, ze szczególnym naciskiem na umiejętność współpracy z przedstawicielami różnych działów przedsiębiorstwa
• Preferowane doświadczenie w wykorzystaniu metodyk LEAN
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Dodatkowo:
• Gotowość do rozwijania kompetencji związanych z wytwarzaniem produktów informatycznych związanych z procesami logistycznymi
• Znajomość tego typu rozwiązań IT istniejących na rynku
• Znajomość podstawowych pojęć związanych z wytwarzaniem oprogramowania

To oferujemy:

• Dalszy rozwój zawodowy, w jednej z największych polskich organizacji biznesowych
• Rozwój w obszarze tworzenia i implementacji narzędzi usprawniających procesy logistyczne
• Możliwość dzielenia się własnymi pomysłami i inicjatywami oraz wdrażania w organizacji
• Wyzwania zawodowe i dynamiczne środowisko pracy
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej i programu Multisport

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj".