Spółka Impel System, będąca częścią Grupy Impel, specjalizująca się w usługach z obszaru Facility Management – aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Menedżer ds. sprzedaży usług
Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Sprzedażą bezpośrednia usług ochrony fizycznej i usług porządkowo-czystościowych
  • Badanie potrzeb klienta oraz opracowanie dedykowanej oferty i kalkulacji
  • Realizacja rocznego planu sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami (m.in. działem operacyjnym)

Nasze wymagania:

  • Min 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży usług ochrony i/lub sprzątania - będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw z różnych branż
  • Umiejętność pracy z klientami indywidualnie oraz w zespole projektowym
  • Samodzielność i kreatywność, własna inicjatywa w poszukiwaniu nowych możliwości sprzedaży u aktualnych i potencjalnych klientów
  • Orientacja na wynik
  • Umiejętność badania potrzeb klienta
  • Otwartość na rozwój własnych umiejętności i kompetencji

To oferujemy:

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego, laptop, telefon)
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników
  • Możliwość współpracy i pozyskania klientów z różnych branż
  • Szkolenia w zakresie sprzedawanych usług (produktowe, rozwojowe)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach handlowych
  • Współpraca z najlepszymi ekspertami w branży

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj".