Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!
Inżynier Procesu Tłoczenia
Miejsce pracy: Grójec

Twoje zadania:

  • Kontrolowanie oraz doskonalenie podległych procesów produkcyjnych
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji procesowej oraz technicznej dla danego obszaru
  • Zarządzanie projektami związanymi z rozwojem parku maszynowego
  • Planowanie i nadzorowanie nowych produktów oraz uruchomienie produkcji
  • Analizowanie danych jakościowych oraz określenie i wdrażanie działań prewencyjnych /korygujących
  • Tworzenie oraz wdrażanie standardów pracy w danym obszarze
  • Poszukiwania i współpraca z dostawcami części / przyrządów / maszyn
  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość rys. technicznego i umiejętność czytania podstawowych oznaczeń
  • Bardzo dobra znajomość technologii tłoczenia
  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane Automotive)
  • Mile widziana znajomość innych procesów technologicznych (zgrzewanie, nitowanie, skręcanie, spawanie, obróbka metali itp.)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Sumienność i terminowość
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość języka angielskiego (Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem (francuski, niemiecki)
  • Znajomość CATIA v.5 będzie atutem

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS