Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu Partnerskiego - umowa na zastępstwo
Miejsce pracy: Grudziądz

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wspieranie biznesu u podległych klientów poprzez rozwój i zwiększanie atrakcyjności kategorii piwnej
  • Realizacja założonego planu sprzedaży i celów jakościowych
  • Egzekucja ustaleń promocyjnych i handlowych
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta
  • Wprowadzanie nowości
  • Właściwa ekspozycja produktów i materiałów promocyjnych, zgodnie ze standardami firmy

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
    lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających warunków rynkowych
  • Nastawienia na cel i wysokiego zaangażowania
  • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż oraz umiejętności budowania relacji ze współpracownikami
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych, znajomości matematyki handlowej
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomości rynku lokalnego

Po pozytywnej ocenie Twojego doświadczenia, spodziewaj się od nas SMS z zaproszeniem do kolejnego etapu rekrutacji, w którym będziesz musiał nagrać telefonem kilka krótkich odpowiedzi.

Nasze benefity:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy
    program emerytalny
  • Szkolenia
    i działania rozwojowe
  • Program Moje Ż
  • Przyjazna atmosfera
    w kameralnym zespole

Jak wygląda nasza praca od zaplecza?