Młodszy/a specjalista/ka SEO
Miejsce pracy:

Twój zakres obowiązków:

  • planowanie, realizowanie i analizowanie kampanii SEO;
  • testowanie i optymalizowanie stron pod kątem pozycjonowania;
  • wdrażanie i weryfikowanie nowych rozwiązań zwiększających widoczność witryn;
  • monitorowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość HTML i CSS;
  • chęci rozwoju na wskazanym stanowisku;
  • codzienne poszerzanie wiedzy z zakresu SEO;
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy;
  • dyspozycyjność do pracy pełnoetatowej;
  • kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia;
  • bardzo dobra organizacja pracy.
  • od początku pracę w trybie zdalnym lub w jednym z naszych biur;
  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • 8-godzinny dzień pracy – bez żadnych nadgodzin;
  • pakiet medyczny LuxMed oraz kartę MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
  • rozwój w firmie, która posiada wieloletnią tradycję oraz może pochwalić się wieloma osiągnięciami w branży.
  • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą ścieżką kariery, w tym możliwość awansu na stanowiska menedżerskie;
  • rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring;
  • pracę w zgranym, stabilnym zespole i wspierających przełożonych.
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • Sunrise System to największa pod względem skali działania agencja SEO/SEM w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma jest nie tylko duża, ale i wciąż rośnie. Aktualnie uruchomiliśmy nowe projekty inwestycyjne, a wielu nowych Klientów oznacza stworzenie kolejnych etatów dla specjalistów SEO.

    Poszukujemy kandydatów chcących rozpocząć przygodę zawodową w branży marketingu internetowego. Sunrise System to miejsce gdzie poznasz wszelkie tajemnice stron internetowych, nauczysz się je tworzyć i promować.

    Jesteśmy w pełni otwarci na Kandydatów z całej Polski. Nasza współpraca będzie odbywać się w modelu zdalnym, bez potrzeby pojawiania się w biurze.

    Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.