Starszy specjalista ds. płac
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników, wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego (SAP HR);
  • obsługa płacowa: rozliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, PIT, GUS itp.
  • komunikacja z organami zewnętrznymi w zakresie spraw pracowniczych (ZUS, PPK, komornicy, PFRON i inne);
  • tworzenie raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne firmy;
  • samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik.

Nasze wymagania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie jako Specjalista ds. Płac lub na pokrewnych stanowiskach;
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • umiejętność posługiwania się programami kadrowo-płacowymi
  • praktyczna umiejętność dokonywania rozliczeń związanych z ZUS, US, PFRON, PPK;
  • bardzo dobra praktyczna znajomość SAP HR.

W zamian oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • stałe godziny pracy z wolnymi weekendami;
  • brak nadgodzin i realny life & work balance;
  • pakiet medyczny LuxMed oraz kartę MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
  • zgrany zespół doświadczonych współpracowników;
  • miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w centrum Poznani;
  • rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring.
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.