IT

Ekspert ds. Systemów IT (Cloud Architect)
Warszawa

Twoje zadania:

  • Prowadzenie technicznych projektów w obszarze infrastruktury cloud RH OpenShift
  • Przygotowywanie architektury rozwiązań cloud native opartych o mikroserwisy
  • Rozwój i utrzymanie procesu CI/CD
  • Koordynacja pracy dostawców i zespołu projektowego
  • Wsparcie techniczne oraz operacyjne wdrożonych rozwiązań

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: telekomunikacja, informatyka)
  • Masz duże doświadczanie w:
    • projektach budowy środowisk opartych na K8s (mile widziany RH OpenShift)
    • tworzeniu procesów CI/CD w oparciu o GitLab, Jenkins (mile widziana znajomość SonarQube)
  • Masz różnorodne doświadczenie w rozwoju systemów IT i zastosowania różnych technologii: Java, JavaScript, PostgreSQL/Oracle, usługi (REST, SOAP)
  • Cechują Ciebie wysokie umiejętności komunikacyjne, organizatorskie oraz samodzielność
  • Znasz zagadnienia związane z zarządzaniem projektami w oparciu o metodykę Agile (mile widziany Scrum)
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz lub zadzwoń do mnie:

Monika Gawryluk-Pfennig

monika.gawryluk-pfennig@play.pl

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Brak dress code'u
  • Karta Multisport i bilety do kina
  • Telefon z usługami Play (m.in. nawigacja, Tidal, Legimi) + zniżki pracownicze dla bliskich
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Karty świąteczne