Sprzedaż

Starszy Doradca ds. Klientów Biznesowych
Warszawa

Twoje zadania:

  • Sprzedaż produktów i usług Play w tym usług z zakresu ICT (Cloud, VOIP, FTTH)
  • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Doradztwo w zakresie ofert i usług Play
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Monitorowanie działań konkurencji

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w obsłudze klientów biznesowych, a zwłaszcza w sprzedaży usług mobile i ICT, ewentualnie usług finansowych
  • Posiadasz doskonałe zdolności interpersonalne
  • Nie obce są Ci techniki sprzedaży i wiesz, jak i kiedy je zastosować
  • Jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a do pracy w terenie
  • Dobrze organizujesz sobie pracę
  • Wykazujesz się samodzielnością i dynamizmem w działaniu
  • Wiesz, jak ważna jest dokładność i sumienność w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji
  • Jesteś chętny/a do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz lub zadzwoń do mnie:

Gracjana Marzec-Śliwińska

gracjana.marzec-sliwinska@play.pl

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Brak dress code'u
  • Karta Multisport i bilety do kina
  • Telefon z usługami Play (m.in. nawigacja, Tidal, Legimi) + zniżki pracownicze dla bliskich
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Karty świąteczne