Marketing

Kierownik Działu Aplikacji Mobilnych
Warszawa

Twoje zadania:

  • Rozwój aplikacji mobilnej Play24 – dostarczanie strategii rozwoju kanału oraz jej sprawna egzekucja
  • Zarządzanie zespołem Play24
  • Ścisła współpraca z działem IT oraz przedstawicielami innych obszarów firmy (Sprzedaż, Obsługa Klienta, Dział Prawny i wiele innych)
  • Zarządzanie partnerami i dostawcami zewnętrznymi

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze rozwoju aplikacji mobilnych lub stron www
  • Posiadasz praktyczną wiedzę w zarządzaniu projektami w oparciu o zwinne metodyki
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (warunek konieczny)
  • Świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • Cechuje Cię otwartość, samodzielność i wysokie zdolności komunikacyjne
  • Myślisz kreatywnie i wykazujesz się inicjatywą w kreowaniu nowych rozwiązań

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz lub zadzwoń do mnie:

Monika Gawryluk-Pfennig

monika.gawryluk-pfennig@play.pl

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Brak dress code'u
  • Karta Multisport i bilety do kina
  • Telefon z usługami Play (m.in. nawigacja, Tidal, Legimi) + zniżki pracownicze dla bliskich
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Karty świąteczne