Doradca Sportowy
Miejsce pracy: Płock

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, marek pasji i innowacji. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości doradztwo sportowe oraz serwis. Pracownikom Decathlon przysługuje jeden cel i misja: 
“Zrównoważone udostępnianie jak największej liczbie osób przyjemności i korzyści płynące z uprawiania sportu”.

Brzmi znajomo?

  • Kochasz wodę?
  • Pływanie, windsurfing, kitesurfing, wakeboard to któraś z Twoich pasji?
  • Nigdy nie brakuje Ci „POWERA”, aby poradzić sobie z kolejną przygodą.
  • Nie znasz słowa nuda i szukasz nowych możliwości, które sprawią Ci przyjemność.
  • Widzisz jak inni w pracy robią rzeczy, które nie mają sensu i nic z tym nie robią.
  • Masz pomysły, ale nie masz szansy ich realizować.
  • Marzysz o tym, aby zarażać innych pasją do sportu, a wraz z zespołem upowszechniać ukochaną przez siebie dyscyplinę sportową.

SZUKAMY SPORTU W CV

TO O TOBIE? SUPER, BO DECATHLON TO WŁAŚNIE EKIPA TAKICH PASJONATÓW!

 Jesteś gotów, aby dołączyć do Naszego zespołu. Czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy, zgrany zespół. Stworzysz projekt biznesowy w oparciu o politykę handlową firmy.

Pełniąc tę rolę będziesz mieć realny wpływ na rozwój dyscypliny sportu, którą pasjonujesz się poprzez tworzenie społeczności lokalnych wśród Naszych klientów. Mając na celu ich zadowolenie i sportową satysfakcję zadbasz o właściwe zarządzanie zapasem, ekspozycję i odpowiedni dobór produktów. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów.

 Dużo odpowiedzialność? Może tak, ale w Decathlon pozwalamy popełniać błędy, bo tylko popełniając błędy i wyciągając wnioski człowiek się uczy.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.